Chcesz zrobić coś wyjątkowego ze swoją grupą przyjaciół? Baw się pod okiem eksperta Moses!

MOSES
Ulica, numer: Czechy 43
Kod pocztowy: 58-140
Miejscowość: Jaworzyna Śląska
Powiat: Świdnica
Województwo: Dolnośląskie
Kraj: Polska
[email protected]
+48 696 250 429

Pokonaj własne ograniczenia, naucz się lepiej poznawać siebie, pokonywać lęki, nabrać wiary we własne siły, cieszyć się pięknem natury i odkrywać nowe miejsca!

Program kursów wspinaczkowych jest zróżnicowany, a stopień stresu fizycznego zależy od możliwości i chęci każdego z kursantów. Celem nie jest „wspinaczka za wszelką cenę”, ale przyjemność odczuwania ruchu w pionie i radość z relaksujących wakacji na łonie natury, z ludźmi, których łączy ta sama pasja!

Kursy wspinaczkowe prowadzone są z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa, pod ścisłym nadzorem i wskazówkami naszych instruktorów. Zajęcia odbywają się na skalistych klifach specjalnie zaprojektowanych do wspinaczki sportowej, a używany sprzęt jest produkowany przez międzynarodowe firmy, zgodnie z normami bezpieczeństwa Międzynarodowego Związku Stowarzyszeń Alpinistycznych (UIAA) i Międzynarodowej Federacji Wspinaczki Sportowej (IFSC).

Naszym zdaniem wspinaczka górska to alternatywa dla klasycznych sportów, która oprócz korzyści fizycznych, przyniesie Ci satysfakcję z rozwoju osobistego. Bez względu na wiek czy płeć możesz skorzystać z tego sportu, aby spędzić wolny czas w inny i jednocześnie przyjemny sposób.

Wszystkie kursy wspinaczkowe są organizowane i nadzorowane przez profesjonalnych instruktorów, którzy mają możliwość łatwego dostosowania się do potrzeb i pragnień naszych klientów. Jest to również jeden z powodów, dla których nasze kursy wspinaczkowe preferują zarówno zaawansowani, jak i początkujący, którzy wybierają się na pierwsze górskie wędrówki bez względu na wiek.

Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że możesz zrobić tak wiele dla swoich pracowników w tak prosty i przyjemny sposób? Teraz możesz skorzystać z kursów wspinaczkowych, wyjątkowego i niezwykłego sposobu na wyrażenie uznania dla zatrudnionych, aby zbliżyć się do nich lub dlaczego nie, aby ich dni były spokojniejsze.

Mamy doświadczenie w tej dziedzinie i bogatą historię firm, z którymi współpracowaliśmy.

Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby zaplanować kolejną przygodę.

Zadzwoń! Teraz ;-)